• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

Yökdil ingilizce sınavına özel dersle veya 2-4 kişilik grupla hazırlanın.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı koordinasyonunda Anadolu Üniversitesi 
ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen YÖKDİL Sınavı, YDS'ye benzer bir sınavdır. 

YÖKDİL sınav soruları Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanmakta, sınav organizasyonu ise Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilmektedir. 


Yökdil İngilizce Sınavı özel ders 
Yökdil'in ingilizce sınavına hazırlanmanız gerekiyor fakat fazla zamanınız yoksa özel ders kaçınılmazdır. Bununla birlikte kısa zamanda yökdil'den özel derslerle başarılı olmanız için bile en azından orta düzey (A2 düzeyi) bir ingilizce bilginizin olması şarttır. Orta düzey İngilizceniz varsa Özel dersle bir ay kadar kısa bir sürede Yökdilden en az 60-70 puan alabilirsiniz. 

Eğer ki İngilizce bilginiz orta seviyenin altındaysa süreç ister istemez uzayacaktır. Yökdil sınavında her ne kadar bazı teknik ve püf noktalarla pek çok soruyu tam olarak anlamadan bile çözmek mümkün olsada yinede 50 puan üstü için en az orta düzey bir İngilizce bilgisi gerekmektedir. 

Yökdil İngilizce sınavından garantili özel ders
Mehmet Hoca olarak Yökdil özel ders öğrencilerime sınavdan istedikleri puanı alma garantisi veriyorum. Ola ki istededikleri puanın altında kalırlarsa ödedikleri ücretin %100'üne kadar iade alabilirler veya isterlerse hedefledikleri puanı alıncaya kadar ücretsiz ders alabilirler. 

Yökdil İngilizce sınavından garantili özel 2-4 kişilik dersi

Birebir özel derste olduğu gibi grup derslerinde de istediğiniz puanı alma garantisi veriyorum. Gruplar 2 veya 4 kişilik olmaktadır. Grup üyelerinin İngilizce sevilerinin birbirine çok yakın olması gerekmektedir. 

Özel İngilizce Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bebekler ve Çocuklar için İngilizce
Yökdil İngilizce Sınavı Garantili Özel Ders
Yökdil Sınavı nedir?
YÖKDİL Hazırlık Kursu
1155 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
 Limasollu Naci