• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

Yökdil İngilizce Sınavı Hazırlık Kursu Bursa'da veya online YÖKDİL sınavına hazırlanmak için Mehmet Hoca sınavın püh noktalarını anlattığı garantili kurs vermektedir.

Online Yökdil Hazırlık Kursu

Mehmet Hoca olarak 2-4 kişilik gruplara online olarak YÖKDİL sınavına hazırlık kursu vermekteyim. Grubu oluşturan kişilerin seviye olarak birbirlerine çok yakın olması gerekmektedir. Aksi halde birebir özel ders alarak YÖKDİL sınavına hazırlanılmalıdır. Kursa katılan kişilere istedikleri puanı alma garantisi vermekteyim. Şayet istedikleri puanı almazlarsa ödedikleri ücretin %100'üne kadar iade yapmaktayım veya kursiyerler istedikleri puanı alana kadar ücretsiz ders almaya devam edebilirler.

Bursa'da YÖKDİL Hazırlık Kursu
Bursa'da 2-4-8 ve 10 kişilik gruplar halinde YÖKDİL hazırlık kursu vermekteyim. Kursu Görevli olduğum kurumda veya farklı bir kurumun talep etmesi durumunda o kurumda da kurs düzenlenebilir. Bu kursa katılan kişilere de YÖKDİL İngilizce sınavından istedikleri puanı alma garantisi vermekteyim. Şayet istedikleri puanı almazlarsa ödedikleri ücretin %100'üne kadar iade yapmaktayım veya kursiyerler istedikleri puanı alana kadar ücretsiz ders almaya devam edebilirler. 


Özel İngilizce Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bebekler ve Çocuklar için İngilizce
Yökdil İngilizce Sınavı Garantili Özel Ders
Yökdil Sınavı nedir?
YÖKDİL Hazırlık Kursu


1091 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
 Limasollu Naci