• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

Hakkımızda

   

Sitemiz 25 Mart 2012'de kuruldu. Sitemiz, o tarihten itibaren hergün güncellenerek ve biraz daha gelişerek değerli öğrenci, öğretmen ve velilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. 

mehmethoca.com olarak amacımız özel ders ve eğitim alanlarında Türkiye çapında güvenilir  bir marka olmaktır. Bunun için öncelikle kendimizi yaşadığımız şehirde yani Bursa'da kanıtlamak arzusundayız.

 

Sitemizin temel nitelikleri:

1. Özel Ders 

Özel Ders Öğretmenliğinin başlı başına ayrı bir uzmanlık gerektirdiğine inanıyoruz. Bu yüzden bünyemizde sadece profesyonel olarak özel ders eğitimini amaç edinmiş, bu konuda kendilerini kanıtlamış, uzman öğretmenleri barındırıyoruz. 

Biz, eğitimde karşılıklı güven ve sürekliliğe inanıyoruz. Siz de aynı beklenti içindeyseniz tanışmayı çok isteriz. 

2. Ücretsiz Ders dökümanları ve Videoları 

Okul müfredatı ve öğrencilerimizin yaşları göz önünde bulundurularak, onlara en uygun konu anlatımları, testleri, yazılıları ve videoları tek tek özenle seçip sınıflandırıldıktan sonra sitemizde yayınlanmaktayız.

Ayrıca isteyen herkes sitemize ücretsiz üye olup online sınavlar vasıtasıyla kendi kendilerini değerlendirebilmekte, yanlışlarını görerek doğrusunu öğrenebilmektedir.

     

 

 Limasollu Naci